Close

SEO a linkbuilding

Určitě víte, že SEO je jedním z nejefektivnějších způsobů zvyšování návštěvnosti webových stránek. 

Kontakt

Aby tomu tak bylo, nestačí jen „někde zmáčknou knoflík“. 

Kontakt

SEO a linkbuilding je běh na dlouhou trať.

Kontakt

Chcete zvýšit návštěvnost i počet objednávek?  Optimalizace pro vyhledávače neboli SEO je zaručená cesta k tomu, aby se obchody na internetu dalydo pohybu! Internetové vyhledávače Seznam, Google, Centrum, Yahoo, Bing, Altavista a další přidělují pořadí jednotlivým webovým stránkám a pouze špičkové SEO umí zajistit, aby právě Vás nabízely přednostně před konkurencí. 

Jak ale poznat opravdu účinné SEO? Optimalizace pro vyhledávače je složitý, komplexní a velmi odborný proces, který vyžaduje tvrdou práci zkušených specialistů. Dnes si každý trochu zběhlejší uživatel internetu myslí, že je odborníkem na SEO, ovšem výsledky vypovídají o pravém opaku!

Linkbuilding pro nás není bezcílné získávání co největšího množství zpětných odkazů. Linkbuilding je naplňování strategie k dosažení určitého cíle. Rozhodujete se, jestli pro vás má linkbuilding smysl a v jaké formě a intenzitě se mu máte věnovat? Pomůžeme vám udělat si obrázek o vašem postavení ve výsledcích vyhledávačů v rámci trhu ve srovnání s konkurenty, vyhodnotíme vaše dosavadní linkbuildingové aktivity a posoudíme vaše cíle. Strategie linkbuildingu je vhodné vypracovat i pokud se již linkbuildingu věnujete a rádi byste se pustili i do jeho pokročilých metod.